Belle Aurora – Friend-Zoned

Jau no paša sākuma es staroju lasot, stāsts ir pilns ar humoru, aizraujošiem jokiem. Varoņi, kā tas ierasts mīlas stāstos neiemīlas ar pirmo acu skatienu, bet lēnām iepazīstot vienam otru, parastai draudzība pārraug intīmākās attiecībās. 

Galvenā varone ir pašpārliecināta sieviete, kura piedzīvojusi sāpīgu atraidījumu un bērna nāvi. Viņa pārcēlās no mazas pilsētas uz Ņujorku, lai censtos dzīvot tālāk. Viņai pieder apģērbu veikals, kolēģes ir labākās draudzenes. Veikals atrodas iepretī klubam, pie kura ik dienas trīs reizes dienā ārā smēķē izskatīgs vīrietis.

Vīrieša sejā viņa nekad nav redzējusi smaidu, tāpēc pēc divu gaidu lūkošanās uz skumjo personu, viņa vēlas svešinieku iepriecināt, nosūta vīrietim nelielu pārsteigumu. Konfekti ar zīmīti- “Smile sometime, handsome.”  Tas bija domāts anonīmi, bet viņa nebija visu izplānojusi līdz galam, tāpēc jau drīz ir aci pret aci ar svešinieku.

Love is sacred. A gift from one person to another. Love binds people together, no matter how different they might be.

Stāsta sižets risinās uz priekšu lēnām, bet ne mirkli negarlaikojot. Kad jau šķiet, ka paliek apnicīgi, autore rada jaunu kāpinājumu, kas liek sekot līdzi tālāk. Daži notikumi ir paredzami, bet tas neizbojā lasīšanu. Tēli ir veidoti ļoti cilvēcīgi, nav līdz nelabumam iemīlējušies, neredzot otra slikto pusi. Plus galvenajiem varoņiem ir arī ar harismu un individualitāti apveltīti citi tēli, kurš ikviens ir individualitāte. Kā arī paralēli galvenai mīlas līnijai autore lielu izmanību pievērš draugu nozīmei cilvēka dzīvot un tam, cik liels atbalsts viņi ir dzīves zemākajos punktos.  Lielisks stāsts, lai aizmirstu savas problēmas, iedziļinoties varoņu dzīvēs un pasmietos kopā ar viņiem vai arī par viņiem.

A true friend feels your pain and knows nothing they say can compose you, but a simple embrace can be worth more than any words ever could.

When your friends are happy because of your happiness…those are true friends.

The whole point of love is to trust someone with your heart and pray they don’t break it. It’s about faith in each other.

Vērtējums: 4/5

4

Advertisements

Komentē

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s