Atskatoties uz jūniju

Ņemot vērā nepastāvīgos jūnija laika apstākļus un vienus no lielākajiem latviešu svētkiem Jāņiem, iepriekšējā mēnesī publicēju tikai vienu rakstu. Karstums, kas mijās ar lietu un patiesi rudenīgu noskaņu, lika ķert mirkļus, lai paveiktu nepieciešamos dārza darbus, kā arī plānotu svētku norisi. Mūsu ģimenei vienmēr Jāņi nozīmējuši viesu pieņemšanu, jo dzīvojam laukos un nekad neesam atteikuši  pilsētas radiniekiem kopīgu līgošanu pie dabas.
Jāsaka, ka mēs nesvinam ļoti sekojot līdzi paražām, tomēr ir lietas, kas tiek darītas katru gadu. Viena no tām ir mājas, sētas un līgošanas vietas izpušķošana ar meijām un ozolu zariem, kā arī tiek gatavoti Jāņu zaļu pušķi ar ko rotāt galdus. Lielākā rosība virtuvē parasti notiek iepriekšējās vakarā, lai Līgo diena būtu brīvāka. Tad top viss sākot no tradicionālajiem speķu pīrādziņiem līdz dažāda veida saldajām maizītēm un plātsmaizēm. Šogad virtuvē rosoties pavadīju pāris stundas, jo iepriekš pieteikušies palīgi tā arī neatnāca līdz virtuvei, bet pašai bija gandarījums par paveikto.
Tomēr mēnesis nav bijis tikai darba un izpriecu piepildīts, visam pa starpai es paspēju izlasīt piecas grāmatas. Visām jau ir sagatavotas recenziju melnraksti, man tikai jāķeras klāt rakstu veidošanai un publicēšanai, kas notiks jūlija mēneša pirmajās nedēļās. Divas no grāmatām ir Belles Auroras darbi, kas piepildīti ar krietnu humora devu, un vēl izlasīju sen “to be read” sarakstā ievietoto Jenna Black grāmatu sēriju – Faeriewalker.
Jūlijā domāju arī publicēt rakstu par seriāliem, kas joprojām spēj noturēt manu uzmanību, un par tiem, kas ir to zaudējuši, kā arī par jaunajiem atklājumiem un sen gaidītām ekranizācijām. Lasīšanas plāni šim mēnesi ir ļoti vienkārši- jau esmu ķērusies klāt pie sen iesāktas, bet nepabeigtas sērijas Karen Chance – Cassandra Palmer, kā arī iespējams citiem autores darbiem, kas saistīti ar šo pašu autores izveidoto pasauli.

Tveriet un izbaudiet vasaru, kas ik pa laikam uzplaiksni!

 

 

 

Advertisements

Komentē

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s