Belle Aurora – Willing Captive

Vēl viens  humora piepildīts stāsts no Belles Auroras, kura spēj likt lasītājam grimt skumjas gan iesmieties. Šķiet būšu atradusi autori, kuras grāmatas varētu lasīt, kad nomāc “reading slump”, jo tās lasās ļoti raiti un ir piepildītas ar neskaitāmām emocijām.

Šoreiz stāsts ir par sievieti, Liliju, kura tiek nolaupīta, lai tiktu pasargāt. Viņas tēvs ir ļoti turīgs uzņēmējs, tāpēc ir saņēmis draudus no kāda par meitas nolaupīšanu vai nogalināšanu, viņš vienmēr ir bijis pārāk piesardzīgs, bet šoreiz tas pāriet jaunā līmenī. Liliju kāds sagrābj pašas mājās un aizved uz nezināmu vietu, tikai jau nonākot galapunktā viņa uzzina, ka tas ticis veikts, lai viņu pasargātu. Prom no ģimenes un ierastās vides sievietei ir jāiemācās uzticēties saviem aizsargātājiem, bet tas nav tik viegli, zinot, ka no viņas vēl kaut kas tiek slēpts.

Otrs galvenais varonis ir Nox, vīrietis, kurš ir atbildīgs par jaunās sievietes drošību, bet jau no pirmajiem mirkļiem pieļauj daudzas kļūdas, kas liek Lilijai viņam neuzticēties. Ar laiku abi tomēr satuvinās un sieviete pilnībām uzticas savam sargātājam.

Tāpat kā iepriekšējās grāmatās autore ir atradusi lielisku balansu starp realitāti un salkanumu. Kad jau liekas, ka stāsts paliek pārāk salkans, autore veic kādu pagriezienu, kas atgriež realitāte. Arī šajā stāstā autore galvenai varonei devusi iekšējo monologu ar savu otro es, bet šoreiz tas netraucēja tik daudz kā “Love thy neighbor” stāstā. Kopumā viegls stāsts, kas liek pasmieties un neievelk nebeidzamos intrigu sarežģījumos.

To me, a book is better than any movie. All I need is a good book, my imagination, and I am set free. I’m in literature heaven.

I told her that the most content people didn’t have the best of everything. They just make the best of everything they’ve got.

I read somewhere that if you’re going through Hell, keep going. It’s the only way past it.

Vērtējums: 4/5

4

Advertisements

Komentē

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s