Par mani

JuljetaJau 23 gadus mani sauc Zenta, bet virtuālajā vidē biežāk izmantoju segvārdu – Juljetas, kas radās sākot blogošanu. Pēc profesijas pavārs, dvēselē- bibliotekāre, fotogrāfe, dziedātāja, gleznotāja- vienkārši mākslinieciska personība, draugiem- grāmatu-tārps, uzziņu birojs un izpalīdzīgs plecs. Divas lietas, kas man palīdz aizmirsties ir ēdienu gatavošana un lasīšana. Pirmajai nepieciešami finansiāli līdzekļi, instrumenti un pareizais noskaņojums, bet lasīšanai man pietiek ar grāmatu, tad jau var apmesties kaut vai zālīte, ka tik nav sniegs, vai piesēst uz kāda koka vai soliņa parkā. Pēc rakstura esmu intraverts cilvēks, it sevišķi svešinieku vidū, līdz ar to man ir ļoti šaurs loks ar personām, kuras saucu par draugiem.

Ārpus iepriekš minētajām nodarbēm it sevišķi vasarā cenšos doties garākos braucienos ar velosipēdu, protams, līdzi ņemot fotoaparātu, lai iemūžinātu parastus un ne tik parastus skatus. Vēl viena lieta, kas spilgti raksturo mani, es ar prieku fotografēju citus, bet pašas portreti, lai arī kurš fotografētu, šķiet samāksloti.  Vēl man patīk garas pastaigas rīta agrumā, piķa melnā tumsā vai dienas vidū, vienalga, galvenais, lai blakus labs sarunu biedrs vai iedvesmojoša mūzikas liste.

Nedaudz par blogu

Viss sākās pavisam citā platformā (jimdo.com) , kur sāku publicēt stāstu, pēc tam, kad biju izlasījusi jau daudzus citu blogeru publicētu, un beidzot saņēmusi drosmi nolēmu pamēģināt. Vēlāk sāku pievienot grāmatu recenzijas un dažkārt viedokli par redzētajām filmām. Ar laiku pārnācu uz wordpress , šeit es piereģistrējos 2013. gada.

Kopš tā laika esmu vairāk pievērsusies grāmatu atsauksmju rakstīšanai, cenšoties arī pabeigt savus iesāktos literāros brīnumus. Bija domā arī ik pa laikam pievienot receptes, bet tas pašlaik ir izpalicis. Stāsti ir novirzījušies otrā plānā, jo ikdienas steigā nesanāk piesēsties pie rakstīšanas, lai arī idejas nemitīgi virmo manā prātā.

Bloga nosaukums- Juljetas, radās pavisam nejauši, un visi, kas tajā saskata vārdu Džuljeta ir pilnīgi pareizi. Radot pirmo blogu gribēju to nosaukt par Juliet, bet mana angļu valoda tobrīd nebija īpaši laba, tāpēc uzrakstīju tā kā dzirdēju. Beigās tas šķita patiesi unikāls un tas laikam raksturo mani, jo nemitīgi dzirdu gan pozitīvus, gan arī negatīvi vērstus komentārus par to, ka izceļos no konkrētās cilvēku grupas- mana vecuma cilvēkiem vai ģimenes.

Ja ir vēlme sazināties ar mani personīgi, to var izdarīt rakstot juljetas@inbox.lv

Advertisements

Komentē

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s